Ahoj!

Na těchto stránkách bych chtěl psát o všem, o čem nechci psát na svém původním blogu, který se věnuje převážně počítačům a je určený vesměs pro lidi kolem nich. Není snadné vystoupit z rozjetého vlaku, ale v posledních letech zjišťuji, že už mě počítače až tak nenaplňují a poohlížím se po jiných zájmech. Neznamená to, že počítače opouštím. Stále mě baví, mám díky nim spoustu kamarádů a známých. Pořád hraji osmibitové hry a jsem tvůrčí na demoscéně. Ale teď už mám pocit, že můžu polevit a zajímat se i o něco jiného. Proto se na těchto stránkách budu snažit o to, aby počítačová témata byla pokud možno žádná nebo aspoň v pozadí.

Budu tu psát třeba o pocitech, kamarádství, štěstí i zklamání, o přírodě nebo o módě. Pokusím se nezapomenout ani na něco z oblasti hudby a umění. Všechno, k čemu se můj původní blog moc nehodí. Budu moc rád, když se vám tu bude líbit.

Bohužel se nevyhnu jedné technické informaci. I když jsem se snažil stránky počeštit, jak se dalo, někde se to stále nedaří a v rozhraní občas narazíte na anglická slovíčka, za což se co nejsrdečněji omlouvám. Komentáře jsou pochopitelně moderované a pokud se mi nějaký nebude líbit, bude odstraněný.

Akio

Kategorie Jenom tak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *